Półfinał i finał wojewódzki w mistrzostwach lekkoatletycznych

Dnia 04.06.2019 r w Biłgoraju odbyły się  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Półfinale Wojewódzkim Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych. Naszą szkołę w poszczególnych konkurencjach reprezentowali uczniowie:

Nizioł Michał 3 c- bieg na 1000 m

Czajka Karolina 3 a, Król Barbara 3 c, Serwatka Julia 3 e, Małek Julia 3 f-sztafeta 4 x 100 m

Kamiński Dominik 8 a, Gajór Łukasz 3 b, Wojciechowski Sebastian 3 d, Tylus Patryk 3 e-sztafeta 4 x 100 m

Tyra Agata-II miejsce w biegu na 600 m

Kamiński Dominik, Gajór Łukasz, Wojciechowski Sebastian, Tylus Patryk-II miejsce w sztafecie

Czajka Karolina 3 a, Król Barbara 3 c, Serwatka Julia 3 e, Małek Julia 3 f-III miejsce w sztafecie.

Finał Wojewódzki odbył się dnia 12.06.2019 r. również w Biłgoraju. Naszym najlepszym zawodnikiem i jednocześnie Mistrzem Województwa Lubelskiego po raz kolejny został Patryk Tylus uczeń klasy 3 e w konkurencji rzut oszczepem osiągając wynik 57,80. Bardzo dobrze spisali się również pozostali reprezentanci naszej szkoły. W biegu na 600 m IV miejsce zajęła Agata Tyra uczennica klasy 7 a oraz w sztafecie 4 x 100 m na V miejscu uplasowali się Kamiński Dominik 8 a, Gajór Łukasz 3 b, Oleszko Mateusz 3 a, Tylus Patryk 3 e.