Zjazd Samorządów Szkół im. JP II

29 maja 2018 r. odbył się XIV Diecezjalny Zjazd Samorządów Szkół im. Jana Pawła II w Ulanowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas drugich: Jolanta Wojtan, Izabela Strąk, Pola Pituch, Julia Małek i Bartłomiej Wieleba. Towarzyszyli nam  pan Dyrektor Andrzej Tomczyk i pani Elżbieta Sobótka.

Na początku uczestniczyliśmy w Mszy Św. w kościele parafialnym w Ulanowie, po której nastąpiło złożenie kwiatów pod pomnikiem Jana Pawła II.  Następnie zostaliśmy zaproszeni do PSP w Ulanowie na część artystyczną poświęcona papieżowi, pt: „Z Janem Pawłem II w drodze do nieba”. Po przedstawieniu odbył się Międzywojewódzki Konkurs „Znam mojego Patrona”, którego celem było zdobywanie wiedzy o życiu i nauczaniu JP II oraz budzenie postawy szacunku wobec postaci wielkiego Papieża – Polaka.

W konkursie udział wzięła reprezentantka naszej szkoły Jolanta Wojtan z kl. II „B” została wyróżniona nagrodą książkową.