Mistrzowie Angielskiej Ortografii.

 

W międzyszkolnym konkursie: Dyktando w Języku Angielskim, zorganizowanym przez ZS im. Wincentego Witosa w Janowie Lubelskim uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki. I etap dyktanda nie sprawił im większej trudności i do II etapu zakwalifikowali się wszyscy uczniowie biorący w nimudział. Dyktando na II etapie polegało na samodzielnym napisaniu tekstu, który został zaczerpnięty ze strony BBC i składał się z 349 słów, co było równe maksymalnej ilości punktów, jakie można było zdobyć.

Najlepszy wynik wśród uczniów naszej szkoły uzyskał Malinowski Maciej, zdobywając 319 pkt i zajmując II miejsce.

III miejsce zajęła Blanka Sawicka, która zdobyła 318pkt.

Na kolejnych miejscach uplasowali się:

4. Karolina Graboś - 311 pkt

5. Weronika Hołownia - 312 pkt

6. Magdalena Kulpa - 301pkt

7. Julia Flis - 299 pkt

8. Izabela Strąk - 294 pkt

9. Zuzanna Kuźnicka - 291 pkt

10. Emilia Sartzetakis - 285 pkt

10. Hanna Kalita - 285pkt

11. Izabela Łukasik - 280 pkt

12. Julia Drwal - 279 pkt

 

11 Czerwca w ZS im. Wincentego Witosa odbyła się krótka uroczystość, w czasie której nasi uczniowie odebrali nagrody od Pani dyrektor Teresy Biernat oraz organizatorki konkursu Pani Kamili Góry-Pikuli.

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

Daniel Wołoszyn