Konkursy przedmiotowe

Rok szkolny 2016/2017

 

Konkurs
Finaliści
Laureaci
Nauczyciel
przygotowujący

chemiczny

Liwak Aleksandra

Liwak Aleksandra

mgr Zofia Zezulińska

geograficzny

Bielak Katarzyna

Bielak Katarzyna

mgr Bożena Mędrek

Języka niemieckiego

Małek Michał

Małek Michał

mgr inż. Marek Flis

Języka

polskiego

Bielak Katarzyna

Liwak Aleksandra

Bielak Katarzyna

mgr Ewa Wiechnik

mgr Barbara Czarny

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Konkurs

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

chemiczny

Julia Karwatowska
Krzysztof Łukasz
Mateusz Szabat

Krzysztof Łukasz
Mateusz Szabat

mgr Zofia Zezulińska
mgr Zofia Zezulińska
mgr Zofia Zezulińska

matematyczny

Krzysztof Łukasz

Krzysztof Łukasz

mgr Krzysztof Skakuj

języka angielskiego

Julia Adamaszek
Katarzyna Albiniak
Magdalena Majkowska
Natalia Majkowska

Magdalena Majkowska

mgr Ewa Kulpa
mgr Ewa Kulpa
mgr Ewa Kulpa
mgr Maria Widz

języka niemieckiego

Julia Karwatowska
Marek Kłyza
Michał Małek
Krzysztof Łukasz

Marek Kłyza
Michał Małek

mgr inż. Marek Flis
mgr inż. Marek Flis
mgr inż. Marek Flis
mgr inż. Marek Flis

języka francuskiego

Magdalena Majkowska

Magdalena Majkowska

mgr Grażyna Kras

biologiczny

Krzysztof Bielak

 

mgr Małgorzata Rodziewicz

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Konkurs

Finaliści

Laureaci

Nauczyciel
przygotowujący

Języka niemieckiego

Kłyza Marek

Kłyza Marek

mgr Marek Flis

biologiczny

Zezuliński Wojciech

-

mgr Małgorzata Rodziewicz

chemiczny

Mazur Wojciech

Mazur Wojciech

mgr Zofia Zezulińska

chemiczny

Robak Michał

Robak Michał

mgr Zofia Zezulińska

 

 Rok szkolny 2013/2014

 

Konkurs

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

biologiczny

Robak Michał

Robak Michał

mgr Małgorzata Rodziewicz

chemiczny

Kiszka Bartosz

 Kiszka Bartosz

mgr Zofia Zezulińska

 

Rok szkolny 2012/2013

 

Konkurs

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

chemiczny

Kiszka Bartosz
Góra Karolina
Kura Paulina

Kiszka Bartosz

mgr Zofia Zezulińska
mgr Kinga Wiechnik
mgr Zofia Zezulińska

fizyczny

Kiszka Bartosz

 

mgr Elżbieta Nowakowska

matematyczny

Kiszka Bartosz

Kiszka Bartosz

mgr Elżbieta Krzysztoń

polonistyczny

Wójcik Justyna

Wójcik Justyna

mgr Elżbieta Orzeł

historyczny

Majewski Mateusz
Fuszara Kamil
Madras Katarzyna

Majewski Mateusz

 

mgr Anna Kuśmierczyk
mgr Ewa Kurasiewicz
mgr Anna Kuśmierczyk

krasomówczy

Wójcik Justyna
Liwak Piotr
Krzysztoń Agata

 

mgr Elżbieta Orzeł
mgr Anna Targońska
mgr Anna Targońska

języka niemieckiego

Wójcik Justyna

Wójcik Justyna

mgr Jadwiga Chróściel

języka francuskiego

Krzysztoń Agata

 

mgr Grażyna Kras

biologiczny

Hołownia Kamila

 

mgr Katarzyna Surtel

 

Rok szkolny 2011/2012

 

Konkurs

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

chemiczny

Mrozowski Łukasz
Zezuliński Kacper

Mrozowski Łukasz

mgr Zofia Zezulińska
mgr Zofia Zezulińska

fizyczny

Golec Piotr

 

mgr Elżbieta Nowakowska

matematyczny

Golec Piotr
Kiszka Bartosz

Golec Piotr
Kiszka Bartosz

mgr Jacek Golec
mgr Elżbieta Krzysztoń

polonistyczny

Drzymała Monika
Mróz Agata

 

mgr Ewa Wiechnik
mgr Ewa Wiechnik

historyczny

Majewski Mateusz

 

mgr Anna Kuśmierczyk

krasomówczy

Wójcik Justyna
Mróz Agata
Gałus Dominika
Biżek Magdalena
Tomkowski Tomasz
Krzysztoń Agata


Gałus Dominika

Tomkowski Tomasz

mgr Elżbieta Orzeł
mgr Ewa Wiechnik
mgr Anna Targońska
mgr Lidia Pachuta
mgr Anna Targońska
mgr Anna Targońska

 

Rok szkolny 2010/2011

 

Przedmiot

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

  Konkurs krasomówczy

 
  Magdalena Biżek
  Dominika Gałus
  Tomasz Tomkowski
  Sylwia Dobrzyńska
 

 

  mgr Lidia Pachuta
  mgr Anna Targońska
  mgr Anna Targońska
  mgr Ewa Wiechnik

  Język polski

  Magdalena Bańka

  Magdalena Bańka


  mgr Ewa Wiechnik
 

 



Rok szkolny 2009/2010

 

Przedmiot

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

Chemia

Katarzyna Sulowska

Katarzyna Sulowska

mgr Zofia Zezulińska

Konkurs krasomówczy

Czarny Paulina
Dudzic Kamila
Gąbka Anna
Majkowska Olga
Oświęcimska Angelika

Paulina Czarny

mgr Elżbieta Orzeł
mgr Elżbieta Orzeł
mgr Beata Rzędzicka-Stolarz
mgr Beata Rzędzicka-Stolarz
mgr Barbara Czarny

Biologia

Michał Rząd

Michał Rząd

mgr Katarzyna Surtel

Geografia

Olga Majkowska

 

mgr Bożena Mędrek

Język polski

Sowa Weronika
Bańka Magdalena
Gąbka Anna

 

mgr Barbara Czarny
mgr Ewa Wiechnik
mgr Beata Rzędzicka-Stolarz

Historia

Konrad Winiarski

Konrad Winiarski

mgr Mariusz Widz

 

Rok szkolny 2008/2009

 

Przedmiot

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

Matematyka

Marcin Fusiara

 

mgr Elżbieta Krzysztoń

Chemia

Magdalena Krawczyk

Magdalena Krawczyk

mgr Zofia Zezulińska

Fizyka

Marcin Fusiara

Marcin Fusiara

mgr Elżbieta Nowakowska

Konkurs krasomówczy

Arleta Kędra
Michał Czerniak
Kamila Dudzic
Magdalena Kokoszka
Monika Garbacz
Anna Krupicz

 

mgr Lidia Pachuta
mgr Ewa Wiechnik
mgr Elżbieta Orzeł
mgr Ewa Wiechnik
mgr Beata Rzędzicka-Stolarz
mgr Beata Rzędzicka-Stolarz

Język francuski

Weronika Sowa

Weronika Sowa

mgr Grażyna Kras

Geografia

Konrad Winiarski

Konrad Winiarski

mgr Bożena Mędrek

Język polski

Konrad Winiarski
Arleta Kędra

Arleta Kędra

mgr Elżbieta Orzeł
mgr Lidia Pachuta

 

Rok szkolny 2007/2008

 

Przedmiot

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

Fizyka

Łukasz Lachawiec

Łukasz Lachawiec

mgr Elżbieta Nowakowska

Matematyka

Łukasz Lachawiec

-

mgr Joanna Rosińska

Chemia

Łukasz Lachawiec
Piotr Liwak

Piotr Liwak

mgr Zofia Zezulińska

Język rosyjski

Agata Torba

-

mgr Grażyna Michna

Konkurs krasomówczy

Paulina Molicka

Paulina Molicka

mgr Anna Targońska

 

Rok szkolny 2006/2007

 

Przedmiot

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

Język niemiecki

Maria Kras

Maria Kras

mgr Marek Flis

Matematyka

Katarzyna Moskal

Katarzyna Moskal

mgr Jacek Golec

Chemia

Sylwia Fusiara

-

mgr Alina Wybrańska

Biologia

Olga Surma
Katarzyna Moskal

-

mgr Katarzyna Surtel

Literacko-czytelniczy

Mikołaj Draszek
Iwona Rząd
Agata Martyna
Olga Surma
Agnieszka Żołynia

-

mgr Ewa Wiechniki
mgr Maria Molicka
mgr Elżbieta Orzeł
mgr Beata Stolarz

 

Rok szkolny 2005/2006

 

Przedmiot

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

Biologia

Justyna Pierz

-

mgr Katarzyna Surtel

Historia

Michał Rodziewicz

-

mgr Janina Wiater

Język francuski

Michał Rodziewicz

Michał Rodziewicz

mgr Grażyna Kras

Język rosyjski

Justyna Kwiecińska
Aneta Rytel

-

mgr Grażyna Michna

Literacko-czytelniczy

Kinga Lenart
Olga Surma

Kinga Lenart

mgr Maria Molicka
mgr Elżbieta Orzeł

 

Rok szkolny 2004/2005

 

Przedmiot

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

Język rosyjski

Bartłomiej Pietraszuk

-

mgr Janina Wiater

Historia

Natalia Maksanty
Monika Kucia
Magdalena Krzysztoń

-

mgr Janina Wiater
mgr Anna Kuśmierczyk

Matematyka

Michał Środek

-

mgr Bogusława Świderska

Chemia

Jakub Król
Sylwia Wala

Jakub Król

mgr Zofia Zezulińska

Biologia

Justyna Pierz
Natalia Maksanty

-

mgr Katarzyna Surtel
mgr Jolanta Hys

Informatyka

Michał Środek

Michał Środek

mgr Jerzy Sokołowski

 

Rok szkolny 2003/2004

 

Przedmiot

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

Język polski

Barbara Tylus

Barbara Tylus

mgr Elżbieta Orzeł

Język niemiecki

Piotr Batóg
Iwona Dziadosz

-

mgr Jadwiga Chruściel

Język rosyjski

Bartosz Kiszka

-

mgr Grażyna Michna

Historia

Krzysztof Kozak
Karolina Wiater
Natalia Maksanty

Natalia Maksanty

mgr Janina Wiater

Chemia

Katarzyna Szczęsna

Katarzyna Szczęsna

mgr Zofia Zezulińska

Geografia

Cyprian Świś
Krzysztof Kozak

Cyprian Świś
Krzysztof Kozak

mgr Bożena Mędrek

Informatyka

Piotr Bundyra
Michał Środek
Paweł Bundyra
Paweł Chmiel

-

mgr Tadeusz Lachawiec
mgr Jerzy Sokołowski

 

Rok szkolny 2002/2003

 

Przedmiot

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

Konkurs humanistyczny

Maciej Molicki

-

mgr Ewa Wiechnik
mgr Janina Wiater

Język niemiecki

Justyna Wójcik
Agnieszka Kiszka

Agnieszka Kiszka

mgr Marek Flis

Język rosyjski

Anna Beksiak

-

mgr Grażyna Michna

Informatyka

Rafał Surowiecki
Aleksandra Łukasik

-

mgr Tadeusz Lachawiec

 

Rok szkolny 2001/2002

 

Przedmiot

Finaliści

Laureaci

Nauczyciele
przygotowujący

Język polski

Aleksandra Janus

-

mgr Maria Molicka

Fizyka

Adam Janus
Marcin Stawarski

Marcin Stawarski

mgr Elżbieta Nowakowska

Język rosyjski

Joanna Syc

-

mgr Grażyna Michna

Chemia

Marcin Stawarski

Marcin Stawarski

mgr Zofia Zezulińska

Matematyka

Marcin Stawarski

Marcin Stawarski

mgr Wiesława Szyszkowska