Aktualności roku szkolnego 2017/2018

„The Big Challenge”

Wyniki konkursu: „The Big Challenge”.

  wyniki

 

 

Mistrzowie Angielskiej Ortografii.

W międzyszkolnym konkursie: Dyktando w Języku Angielskim, zorganizowanym przez ZS im. Wincentego Witosa w Janowie Lubelskim uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki.

Wojewódzki dwubój

Po zawodach półfinałowych, które rozgrywane były w ogromnym upale tym razem nasi dwuboiści musieli rywalizować w ulewnym deszczu podczas zawodów wojewódzkich, które odbyły się 12.06.2018r. w Kraśniku.

Warsztaty Językowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach językowe, prowadzonych przez studentów z całego świata. Zajęcia odbywając się w języku angielskim i kładą główny nacisk na ćwiczenie umiejętności mówienia i komunikowania się w języku angielskim, zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze i maja formę warsztatów.

Złoty medal

W dniu 6 czerwca 2018 roku w Biłgoraju odbyły się indywidualne MISTRZOSTWA WOJEWÓWDZTWA LUBELSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE. W konkurencji rzutu oszczepem najlepszy okazał się uczeń klasy II naszego gimnazjum – Patryk Tylus wykonując rzut na odległość 47,37m.

Szkolny Mistrz Języka Niemieckiego

6 czerwca 2018 roku po raz piąty w naszej szkole odbył się szkolny konkurs z języka niemieckiego o tytuł „Schulmeister der deutsche Sprache”.

 Sprawdź wyniki egzaminu

OKE

Wyjątkowy piknik

To był wyjątkowy dzień pełen wspaniałych wrażeń. Zostaliśmy zaproszeni na piknik organizowany przez Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Janowie Lubelskim, który odbył się 6 czerwca 2018 r. w Zoomie Natury nad Zalewem.

300 zł dla ucznia!

Od 1 lipca będzie można składać wnioski o wyprawkę szkolną 300 plus w formie elektronicznej za pomocą systemu teleinformatycznego, a od 1 sierpnia w formie tradycyjnej (papierowej).

  więcej

Wojewódzkie pływanie

Dnia 7.06.2018r. w Lublinie odbył się II rzut Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu.

Rekordy dwuboistów

Dnia 8.06.2018r. w Kraśniku odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym.

V miejsce siatkarek plażowych

Dnia 16.05.2018r. w strugach ulewnego deszczu po raz pierwszy w Janowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej.

Rekrutacja 2018

Rekrutacja uczniów do szkół ponadgimnazjalnych

  rekrutacja 2018

Europejskie Forum Młodzieży

W dniach 23-26 maja 2018 roku uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści gościli na zaproszenie nauczycielki języka angielskiego, pani Ewy Kulpy, niezwykłych gości- Aldo Herriandez Jacobo z Meksyku i Tamarę Kalichava z Gruzji.

Dni Języka Niemieckiego

W dniach 16 – 18 maja 2018r odbyły się w naszej szkole trzy konkursy w ramach VII edycji Dni Języka Niemieckiego.

  więcej

Gala Laureatów 2018

W czwartek 24 maja 2018 r. troje gimnazjalistów wraz z nauczycielami i dyrekcją szkoły uczestniczyło w uroczystości podsumowującej osiągnięcia uczniów województwa lubelskiego w konkursach przedmiotowych i tematycznych

Nasi karatecy znowu na podium!

27 maja 2018 roku odbył się w Tomaszowie Lubelskim Puchar Małych Mistrzów w Karate Tradycyjnym.

Czy znasz swój kraj?

Dnia 29 maja 2018 roku odbył się szkolny konkurs geograficzny „Czy znasz swój kraj?”. Wzięło w nim udział 15 uczniów.

Zjazd Samorządów Szkół im. JP II

29 maja 2018 r. odbył się XIV Diecezjalny Zjazd Samorządów Szkół im. Jana Pawła II w Ulanowie.